بلاگ

قرار گیری تیم MrMining در بین ۱۰ تیم برتر رویداد کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر بومی

چندی پیش رویدادی با عنوان  رویداد کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر بومی برگزار گردید. هدف اصلی این رویداد شناسایی  ایده‌های برتر، کارشناسان، متخصصان و تیم‌های کاری علاقه‌مند به فعالیت در زمینه محتوا و خدمات موتور جستجوهای بومی تعریف شده بود.
ایده محوری تیم MrMining بهبود جستجوی مقالات با استفاده از تکنیک های داده کاوی و متن کاوی است. در روش پیشنهادی علایق کاربر (از همه مهمتر سطح دانش کاربر نسبت به یک موضوع) به عنوان یک پارامتر مهم در جستجوی کاربر لحاظ شده و سعی می شود این علایق در نمایش بهتر مقالات و مطالب علمی مورد استفاده قرار بگیرید.

تیم MrMining  و ۹ تیم دیگر توانستند در مرحله اول داوری امتیاز لازم را کسب کنند و وارد مرحله دوم بشوند. توی این مرحله، رقابت سخت تر و نفس گیر تر است و تیم ها باید یک MVP (نمونه اولیه) از محصول شون رو توی زمان تعیین شده پیاده سازی کنن.
تیم MrMining امیدوار است بتواند در مرحله دوم نیز امتیاز لازم را برای قرار گیری در بین ایده ها برتر کسب نماید و بتواند طرح خود را وارد فاز عملیاتی کند.

مهمترین اهداف برگزاری این رویداد عبارت است از

  • شناسایی کارشناسان، متخصصان و تیم های کاری علاقمند به فعالیت در زمینه محتوا و خدمات جویشگرهای بومی
  • شناسایی ایده های برتر برای سرمایه گذاری و شتابدهی
  • فرهنگسازی در خصوص جویشگرهای بومی به ویژه بین کارشناسان، دانشجویان، اساتید دانشگاه و محققان
  • تلاش برای حداکثرکردن میزان مشارکت مخاطبان و علاقمندان رویدادهای کارآفرینی و طرح جویشگر بومی با بهره گیری از ظرفیت های فناوری اطلاعات
  • برگزاری یک رویداد در سطح ملی(فراهم آوردن امکان مشارکت کلیه مخاطبان و علاقمندان از سراسر کشور)

 

برای اینکه با مفهوم جویشگر بیشتر آشنا بشین، تعریف زیر می توه کمک کننده باشه
جویشگر تنها یک ابزار جستجو و ارائه داده نیست.جویشگر مجموعه ای از ابزارها است که با ارائه خدمات متنوع و جذاب در قالب یک وبگاه منجر به جذب بیشتر کاربران و تاثیر در زندگی آنان گردیده و از طریق تعامل با کاربران آنان در رایا فضا ضمن کسب درآمدهای بالا، می‌تواند موجب تغییر سبک زندگی آنان گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن